Sağlık

Yaşam Hastanesi tam kapanma süresinde açık

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi, tam kapanma süresince açık kalmaya devam edecek. Hastaneden hem bu konuda ve hem de hastaneye ulaşım konusunda vatandaşları bilgilendiren bir duyuru geldi.

 

SAĞLIK HİZMETİ SÜRECEK

Hastanenin 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak olan tam kapanma süresince açık kalacağı, poliklinik hizmetleri ve Acil Servis hizmetinin devam edeceği bildirildi. Hastanenin kapanma uygulamasından muaf olduğu vurgulandı. Vatandaşların sağlık sorunlarına çözüm bulabilmek için Yaşam Hastanesi’ne gelebileceği ancak bunun için ulaşım konusunda sorun yaşamamaları bakımından denetim ekiplerine “Randevu SMS” bilgilerini göstermeleri gerektiği kaydedildi.

 

TELEFONLA RANDEVU

Konuyla ilgili açıklamada, “Sağlık hizmetleri, 29 Nisan 2021-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında uygulanacak !tam kapanma! Uygulamasından muaftır. Acil sağlık sorunlarınızda planlı sağlık hizmeti taleplerinizde size gönderdiğimiz “Randevu SMS” bilgilerini göstererek hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz” bilgisi verildi. Randevu için 0 318 212 50 00 numaralı hastane telefon hattının ve www.kirikkaleyasam.com web adresinin kullanılabileceği ifade edildi. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x