14.1 C
Kırıkkale
07/07/2022
Siyaset

Yılmaz, Kırıkkale’de esnaf ziyaretinde bulundu

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, şehir merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

 

İL BAŞKANI ÇAĞMAN’A BAŞARILAR DİLEDİ

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Kırıkkale’de çeşitli temaslarda bulundu. Partisine ait otobüsle Kırıkkale’ye gelen Genel Başkan Yılmaz’ı Partisinin Kırıkkale İl Başkanı Serhat Çağman ve teşkilat mensupları karşıladı. Bir süre önce İl Başkanlığına atanan Çağman’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Genel Başkan Yılmaz çalışmalarında başarılar diledi. Rauf Denktaş Bulvarı Çarşamba Pazarı mevkiinden esna ziyaretine başlayan Yenilik Partisi lideri Yılmaz, yürüyerek Zafer Caddesine geçerek Kırıkkale esnafına hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

VATANDAŞ YENİLİK İSTİYOR

Esnaflarla bir süre sohbet eden Genel Başkan Yılmaz “Yenilik Partisi olarak büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Bugün de Kırıkkale’de vatandaşımızın ve esnafımızın yanındayız. Yeniliğe gönül verenlerle çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Vatandaşımız bu eskimiş siyasetçilerden ve sistemden bıktı. Meydanlara toplanan Türk halkı yenilik istiyor. Ekonomide, eğitimde, sağlıkta ve tarımda yeniliği biz getireceğiz” dedi. HABER: Şeyma Fidan

 

Benzer Haberler

Öztürk’ten Sahte Hesaplar İçin Kanun Teklifi

yonetici

2023’E GİDEN YOLDA SAHADAYIZ

Yenigün Gazetesi

MKE büyüyecek Kırıkkale büyüyecek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x