DEM Partisi’ne yardımlar kesilmeli!

DEM Partisi’ne yardımlar kesilmeli!
VATAN İÇİN CAN VERENLER DERNEK BAŞKANI MÜMTAZ TORUNLU: “BU GENCECİK GENÇLERİMİZ KİMİN İÇİN ŞEHİT OLUYOR? BU HAİNLERE PARA ÖDENSİN DİYE Mİ ŞEHİT OLUYOR?”

Kırıkkale Vatan İçin Can Verenler Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, Kuzey Irak’ta devam eden Pençe-Kilit Operasyonunda vatan uğruna şehit düşen askerlerimize rahmet diledi. Torunlu, “DEM denen hainlere sesleniyorum devlet olarak bu hainlere seçim yardımları paralar verilmesin artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu hainlere kesinlikle yardım yapmasın” dedi.

ARTIK ANALAR AĞLAMASIN

Vatan İçin Can Verenler Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yetkililerine seslendi. Torunlu, “Şehitler diyarı Kırıkkale’den sesleniyorum. Bizler bu vatan hainlerinin kafalarını her zaman her yerde kırmaya yemin ettik. Şu günlerde terörün yeniden hortladığını görüyoruz Türk Milleti olarak Devletimiz olarak ordumuz olarak her zaman misliyle cevap veriyoruz. Türk milleti olarak artık bu terör olaylarında şehit anaları ağlamasın. Gereken ne yapılması icap ediyorsa yapmak istiyoruz. TBMM’deki uzantılarına DEM denen hainlere sesleniyorum. Devlet olarak bu hainlere seçim yardımları, paralar verilmesin artık!”

dem-partisine-yardimlar-kesilmeli1.png

BUNLARA SEÇİM YARDIMI VERİLMEMELİ

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu hainlere kesinlikle yardım yapmasın. Mahalli İdareler Seçimi geliyor ve yine bunlar ödenek alacak. Bu ödenekler bir an önce kesilmeli ve gerekirse bir an önce kanun çıkartılarak bu hainlerin parası kesilmesi lazım. Biz şehit aileleri olarak her zaman devletimizin milletimizin yanında oluyoruz. Bu hainler devleti yıkmaya çalışıyorlar, bizim vergilerimizde Yüce meclisimizden hem devleti yıkmaya çalışıyorlar hem de devletimizin parasını alıyorlar. Böyle şey kesinlikle olmaz ve olmayacaktır inşallah. Bütün milletvekillerimize sesleniyorum. Bu durumla ilgili kanun teklifi çıkartılmalı.”

BU KONUDA KANUN ÇIKARTILMALI

“Bu paralar ödenmesin lütfen. Bu vatan evlatları, bu gencecik gençlerimiz kimin için şehit oluyor? Bu hainlere para ödensin diye mi şehit oluyor? Bu analar, bu Kardeşler, bu bacılar bu eşler bu çocuklar Ağlamasın artık biliyoruz çok iyi biliyoruz. Devletimiz çok güçlü gereğini yapıyor. Ama bir yerde dış güçler hainler Tüm Avrupa ülkesi Türkiye'yi yıkmak için elinden geleni yapıyor. Biz de artık onlara gereken dersi vermemiz gerekiyor. Terörist başının idam edilmesi için Kırıkkale’den 23 bin imza topladık. Ama şuanda cezaevinde. Artık yüreklerimiz dayanamaz hale geldi. Devletimize güveniyor ve gereğini en iyi şekilde yapacağını biliyoruz” dedi.

Bu haber toplam 97 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.