Belediye Cenaze Nakil Filosunu genişletti

Belediye Cenaze Nakil Filosunu genişletti
Kırıkkale Belediyesi hizmet araç filosuna 41 yeni araç kazandırılacak projesiyle Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın açıkladığı 20 proje arasında yer alan bir hizmet daha gerçekleşti. Şehir içi ve şehir dışına 7/24...

Kırıkkale Belediyesi hizmet araç filosuna 41 yeni araç kazandırılacak projesiyle Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın açıkladığı 20 proje arasında yer alan bir hizmet daha gerçekleşti. Şehir içi ve şehir dışına 7/24 ücretsiz cenaze nakil araçlarıyla hizmet veren Kırıkkale Belediyesinin cenaze nakil araç filosuna 5 yeni araç daha katıldı.

ARAÇ SAYISINI 14’E YÜKSELTTİ

Yaşamın her anında vatandaşların yanında olmaya devam eden Kırıkkale Belediyesi kesintisiz olarak ücretsiz olarak vatandaşlara verdiği Cenaze Nakil Hizmetini daha hızlı yapabilmesi amacıyla araç sayısını 14’e yükseltti.  Cezanesi olan vatandaşların cenaze defin sürecini kolaylaştırmak için donanımlı araçlarla destek sağlayan Kırıkkale Belediyesi 5 yeni cezane nakil aracı daha satın aldı.

ACILARINI HAFİFLETİYOR

Sosyal Belediyeciliğin gereği olarak doğumdan ölüme yaşamın her anında vatandaşın yanında olan Kırıkkale Belediyesi verdiği cenaze hizmetleri ile de vatandaşların acısını hafifletiyor. Kırıkkale Belediyesi, Muhtarlıklar Müdürlüğü altında kurulan birim ile tüm vatandaşların cenaze nakil taleplerini değerlendiriyor. Son bir yıl içerisinde il dışına 600’ün üzerinde cenaze nakli gerçekleştiren Kırıkkale Belediyesi 900’ün üzerinde de il içi cenaze nakli gerçekleştirdi.

ARAÇ FİLOSUNU GENÇLEŞTİRİYORUZ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın, açıkladığı 20 proje arasında Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı araç filosuna 41 araç katılımı sağlanması bulunuyordu. Bunlar içerisinde yer alan 5 adet cenaze nakil aracı Kırıkkale Belediyesi Cenaze Araç Filosuna önceki gün katıldı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Söz verdiğimiz gibi projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Bunlar arasında araç filomuzu güçlendirmek ve gençleştirmekte yer almaktaydı. Yeni alınan cenaze nakil araçları ile daha hızlı ve sağlıklı hizmet vermeye devam edeceği” ifadesini kullandı.

HİZMETLERDEN MEMNUNUZ

Acılı günlerinde Kırıkkale Belediyesinin vermiş olduğu hizmetlerinden memnun olduklarını belirten vatandaşlar Kırıkkale Belediye çalışanlarına teşekkür ederek “Yaşadığımız kayıplarda en zor olan cenazemizin nakli ve defin işlemi, Kırıkkale Belediyesi vermiş olduğu hizmetlerden memnunuz. Yeni araçlarla da daha hızlı hizmet verilecektir. Bizler vermiş olunan hizmetlerden dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ediyoruz” dediler. HABER: Şeyma Fidan

Bu haber toplam 5 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.