Çözüm üreten bir teşkilat haline geldik

Çözüm üreten bir teşkilat haline geldik
Yeniden Refah Partisi Kırıkkale İl Başkanı Arif Erdal, partisinin 3. kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulundu. Bir taraftan gerçekleştirilen kongreler hakkında bilgi veren İl Başkanı Erdal diğer taraftan gündeme...

Yeniden Refah Partisi Kırıkkale İl Başkanı Arif Erdal, partisinin 3. kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulundu. Bir taraftan gerçekleştirilen kongreler hakkında bilgi veren İl Başkanı Erdal diğer taraftan gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

2018 YILINDA KURULDU

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Arif Erdal parti binasında partisinin 3. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ile bir araya geldi. 23 Kasım 2018 tarihinde 99 kurucu üyenin imzalarıyla Yeniden Refah Partisi’ni kurduklarını söyleyen İl Başkanı Erdal, “Geldiğimiz noktada Yeniden Refah Partimizin Türkiye genelinde yüz binlerce teşkilat mensubuyla var olan, çalışan, ülkemizin ve milletimizin geleceği için projeler, çözümler üreten büyük bir teşkilat haline geldiğini görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bugün itibariyle 81 ilimizde, 900’den fazla ilçemizde teşkilatlarımızı kurduk.  Pek çok ilimizde köy ve mahalle teşkilatlarımızı tamamladık” diye konuştu.

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN PARTİ

İl Başkanı Erdal “Hakkari’mizden Çanakkale’mize, Sinop’umuzdan Antalya’mıza ülkemizin her köşesini ahlak ve maneviyatın “Hilali”,  bereketin ve kalkınmanın  “Başağı” ile kuşanmış tabelalarımız ve bayraklarımız sarmış durumdadır. İl ve ilçe kongrelerimizin tamamlanması sonrasında, “1.Olağan Büyük Kongremizi”  çoğunluğu gençlerden oluşan 40.000’den fazla kişinin katılımı ile siyasi tarihimizin en büyük kongresi olarak gerçekleştirdik. Şu anda 200 bine yakın resmi üyemiz ve 50 bine yakın sandık baş müşahitimiz ile Yeniden Refah Partimiz,  Türkiye siyasetinin her geçen gün hızla büyüyen gücü ve parlayan yıldızı haline gelmiş durumdadır”

YENİDEN REFAH PARTİSİ BAYRAĞI ÜLKEMİZDE DALGALANIYOR

“Medya ambargosu,  anket manipülasyonları, yok sayma, “kim olursa olsun yeter ki Yeniden Refah olmasın” yaklaşımına rağmen, maddi kaynaklarımız sadece üyelerimizin ve gönüllülerimizin fedakarlıklarına dayalı olmasına rağmen, bu mesafeyi almış olmamız büyük bir başarıdır. Bu kadar kısa süre içerisinde, bu kadar muazzam bir teşkilat yapısının oluşturulması, bu düzeyde üye sayısına ulaşılması, Yeniden Refah Partisi bayrağının ülkemizin tamamında dalgalanıyor olması, sözümüzün, sesimizin bütün Milletimize ulaşması”

YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE

“Yeniden Refah Partisi kadrolarının inancının, azminin ve Milli Görüş davasının bereketinin en büyük ispatıdır.  Bu azim ve inançla “Yaşanabilir Bir Türkiye”, “Yeniden Büyük Türkiye”, “Hak ve Adaletin hakim olacağı Yeni Bir Dünya” hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yeniden Refah Partimizin 3. Kuruluş Yıldönümünde, bugüne kadar büyük fedakarlıklarla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza,  tüm üyelerimize, partimize gösterdikleri büyük teveccüh dolayısıyla Aziz Milletimize, sonsuz teşekkürler ediyoruz. Yeniden Refah Partimizin 3. Kuruluş yıldönümü hayırlı olsun” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Bu haber toplam 30 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.