Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak

Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak
KIRIKKALE’Yİ SOKAK SOKAK GEZEN MHP MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN NET AÇIKLAMALARMilliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’de yaptığı açıklamada, “Ülkemiz...

KIRIKKALE’Yİ SOKAK SOKAK GEZEN MHP MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN NET AÇIKLAMALAR

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’de yaptığı açıklamada, “Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüyor ve biliyoruz. Cumhur İttifakı olarak tüm oyunları bozacak iradeye ve güce sahibiz. Yüce Türk Milleti müsterih olsun, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, MHP ve Cumhur İttifakı olarak bizim yapacaklarımızı kapı kapı dolaşarak milletimize anlatacağız” dedi.

ÖZTÜRK’E İLGİ ÇOK YOĞUN

2020-2021 Yasama Yılının tatile girmesiyle birlikte çalışmalarının ağırlığını parti genel merkezine ve Kırıkkale’ye yönlendiren MHP MDK Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, günlerini Kırıkkale’yi yine sokak sokak arşınlayarak geçiriyor. Gece gündüz demeden ve siyasi görüşüne bakmadan Kırıkkale halkının tüm sorunlarının çözümü için çalışmasıyla, tüm Kırıkkalelilerin büyük sevgi beslediği Halil Öztürk’e ilgi yine çok yoğundu.

HER SOKAKTA HEMŞEHRİLERİNİN TEVECCÜHÜYLE KARŞILAŞIYOR

Girdiği her sokakta, Kırıkkaleli hemşehrilerinin büyük teveccühüyle karşılanan MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk, her bir bireye ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlattı. ABD Başkanı Biden’ın, seçildiği ilk günden itibaren Cumhur İttifakını ve ülkemizin yerli ve milli olan tüm güçlerini hedef aldığını hatırlatan MHP’li Öztürk, şöyle konuştu:

15 TEMMUZ’DA BAŞARAMADIKLARI HAİN PLANLARI TEKRARLIYORLAR

“Okyanus ötesi güçler, her zaman olduğu gibi yine işbaşında. Yine hedefleri MHP, yine hedefleri Cumhur İttifakı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 15 Temmuz Hain Darbe Girişimiyle indiremediklerini, ama yeni kaos planlarıyla bunu başarmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyorlar. Cumhur İttifakının bozulması gerektiğini açık açık ifade edenler bugün de oyunlarını sürdürüyorlar.”

HAİNLERE, DIŞ GÜÇLERİN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK

“Dış güçlerin desteklediği gizli eller, hain emeller cennet ülkemizi kaosa sürüklemek için yine işbaşında. Bakın son gelişmelere: Suriyeli provokasyonu; ormanları kundaklama ve yakma girişimi -ki ülkemizin birçok noktasında yangınlar devam ediyor; Konya'da iki aile arasındaki husumetten kaynaklanan katliam için Kürt-Türk çatışması çıkarma çabaları, bu planın birer parçaları olarak karşımıza çıkıyor.”

TÜRK MİLLETİNİN İRADESİNE TAHAMMÜLLERİ YOK

“Peki, tüm bu gelişmeleri kim ovuşturuyor, lambadan cin çıkmasını kim bekliyor? ABD Başkanı Biden’ın, ‘Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğiz’ sözünü de unutmamak gerek. CHP, HDP(KK), İP ile bağlantılı şaibeli güçler kime hizmet ediyor? Ve tüm bunların sebebi nedir? Cevap gayet açık ve net: Cumhur İttifakını sandıkta demokratik yollarla yenemeyen, milletimizin sandıktaki aziz kararına ve tercihine saygı duymayan, tahammül edemeyen bir avuç, dış güçlerden medet uman zavallı zihniyetin ortak oyunlarını görmek gerekir.”

TÜRK MİLLETİ, CUMHUR İTTİFAKININ ETRAFINDA DAHA DA ÇOK KENETLENİYOR

“Bunlar ülkenin kaosa sürüklenmesi için gayret gösterdikçe, Aziz Milletimiz Cumhur İttifakının etrafında, ülkenin bekası ve güçlü geleceği için daha çok kenetleniyor. Bilinsin ki, bu kez de başaramayacaklar; milletimiz kaosa, provokasyona gelmeyecek; her zamankinden daha uyanık ve teyakkuzda olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni kimse yıkamaz! Türk Milletinin her bir ferdi bizim için tüm dünyadan daha değerlidir ve her bir ferdimize bu oyunları anlatmaya devam edeceğiz.”

Bu haber toplam 6 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.