Katılım Belgelerini Saygılı Verdi

Katılım Belgelerini Saygılı Verdi
BELEDİYENİN DESTEKLERİ İLE 3 KURS TAMAMLANDIKırıkkale Belediyesinin destekleri ve Genç Kalem organizesinde gerçekleştirilen farklı yaş gruplarında ki gençlere yönelik Diksiyon, Acil İlk Yardım ve Fotoğrafçılık kursları tamamlandı....

BELEDİYENİN DESTEKLERİ İLE 3 KURS TAMAMLANDI

Kırıkkale Belediyesinin destekleri ve Genç Kalem organizesinde gerçekleştirilen farklı yaş gruplarında ki gençlere yönelik Diksiyon, Acil İlk Yardım ve Fotoğrafçılık kursları tamamlandı. Kırıkkale Belediyesine ait Genç Kitap&Kahve’de bir ay süre ile gerçekleştirilen kursaları tamamlayan gençlelere Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın katıldığı tören ile katılım belgeleri verildi. Yeni normalleşme döneminde Covid-19 tedbirlerine uyularak gerçekleştirilen kurslara gençlerin ilgisinin yoğun olduğu gözlemlendi.

SAYGILI: SAĞLIKLI NESİLLER YETİŞMESİNE KATKI VERMEK İSTİYORUZ

Gençlere yönelik faaliyetleri devam ettirdiklerini yakın zamanda hizmete alacakları Gençlik Merkezinde her yaş grubuna hitap eden çalışmaların yapılacağını vurgulayan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Hedefimiz, iletişime açık, ortak çalışma yapabilem, aile ve toplum ilişkilerinde rol üstlenebilen, toplumsal ihtiyaçlara önem veren sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak. Bu amaç doğrultusunda Kırıkkale Belediyemizce desteklediğimiz bir dizi kursu tamamladık. Gençlerimiz burada edindikleri bilgi, beceri ve tecrübeleri gelecek hayatlarında kullanacaklar. Buna vesile olmak bizleri sonderece mutlu ediyor. Bu yöndeki çalışmalarımızda sürecek” dedi.

İYİLİK PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR

Genç Kalem Koorinatörü Baybars Ali Kazancı’da iyiğin paylaşıldıkça çoğaldığını, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın da düzenlenen kurslara verdiği katkı ile bu iyiliğin yayılmasına katkı sağladığını belirtti. Kursların bir ay süre ile günde iki saat olacak şekilde yeni normalleşme tedbirlerine uyularak gerçekleştirildiğini belirten Kazancı, Kırıkkale Belediyesince desteklenen Takı Tasarım Kursunun şuan devam ettiğini bunun yanı sıra yeni kursların ileriki zamanlarda açılacağını belirtti. Konuşmaların ardından Diksiyon, Acil İlk Yardım ve Fotoğrafcılık kurslarını başarı ile tamamlayan gençlere katılım belgeleri Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından verildi.

Bu haber toplam 90 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.