Ülkü ocaklarından gençlere uyuşturucuyla mücadele semineri

Ülkü ocaklarından gençlere uyuşturucuyla mücadele semineri
Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından gençlerin uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek amacıyla seminer düzenlendi.UYUŞTURUCUYA OLAN TAVRIMIZ NETTİRGerçekleşen etkinlikle ilgili...

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından gençlerin uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek amacıyla seminer düzenlendi.

UYUŞTURUCUYA OLAN TAVRIMIZ NETTİR

Gerçekleşen etkinlikle ilgili bilgiler veren Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tuner Alp Tekin “Ülkü Ocaklari Eğitim ve Kültür Vakfı Genel merkezimizin talitmatlari doğrultusunda Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı olarak " Madde bağımlılıyla ilgili olarak gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması konusunda bilinç oluşturmak ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek maksadıyla" düzenlemiş olduğumuz programda Uzman bağımlılık danışmanı Çağlar Erdem beyefendinin kıymetli seminerini dinledik. Programımızda engin bilgileriyle gençleri aydınlatan Ülkü ocakları yöneticilerimiz sayın Dr.Ömer Dedebali ve sayın Av.Ali Kemal Bedir beyefendilere teşekkür ederiz. Ülkü ocakları eğitim ve kültür vakfı olarak uyuşturucuya olan tavrımız nettir, değişmeyecektir. Yapılan ve yapılacak olan seminerlerimiz de Türk gençliğinin bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Uyuşturucuyla mücadele de Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı olarak her daim en ön safta yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 17 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.