Uludağ AFAD Eğitimine Katıldı
Yayınlanma:
Kırıkkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından “Muhtarlarımız Destek AFAD Gönüllüsü Oluyor“ eğitimi verildi. Proje kapsamında Karakeçili Kaymakamı Ali Can Uludağ’da eğitime katıldı.
Kırıkkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından “Muhtarlarımız Destek AFAD Gönüllüsü Oluyor“ eğitimi verildi. Proje kapsamında Karakeçili Kaymakamı Ali Can Uludağ’da eğitime katıldı.
Bu haber toplam 19 defa okunmuştur
Resmi İlanlar
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.