Vedat Genç'in Covid-19 Testi Pozitif Çıktı
Yayınlanma:
SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİHava sıcaklıklarının düşmesi ve virüsün yayılmaz hızının artması şehri olumsuz yönde etkiliyor. Vaka sayısı ve koronavirüs kaynaklı ölümlerin arttığı ilimizde şehir yöneticileri...
SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ
Hava sıcaklıklarının düşmesi ve virüsün yayılmaz hızının artması şehri olumsuz yönde etkiliyor. Vaka sayısı ve koronavirüs kaynaklı ölümlerin arttığı ilimizde şehir yöneticileri de virüsün etkisi altına girdi. Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç'in de rahatsızlığı sonrası yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıktı. Evinde tedavi olan Genç'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Bu haber toplam 438 defa okunmuştur
Resmi İlanlar
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.