8.4 C
Kırıkkale
25/09/2021
Siyaset

Sadece seçimde değil her zaman emrinizdeyiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’nin mahallelerindedolaşıp hemşehrilerinin dertlerini dinlemeye devam etti. Bir milletvekili olarak, yalnızca seçim zamanı değil her daim hemşehrileriyle hemhal olduğunu ifade eden Öztürk: “Seçimden seçime değil, daima yanınızda ve emrinizdeyim” diye konuştu.

MİLLETTEN SOYUTLANMIŞ BİR SİYASETE KARŞIYIM

Siyaset anlayışının vatandaşla içi içe olmak üzerine kurulu olduğunu kaydeden MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Benim siyaset anlayışımda seçimden sonra ortalıktan kaybolmak, telefon numarası değiştirmek ya da telefonlara cevap vermemek gibi milletten soyutlanmış bir yaklaşım hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır,” ifadelerine yer verdi. Kendisini seçip temsilcileri olarak Yüce Meclisin çatısı altına yollayan hemşehrilerine hizmet etmeyi ve dertlerine çare olmayı kendisine şiar edinen MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk, bu yüzden de kendisini hiçbir zaman milletinden soyutlayamayan bir siyaset anlayışıyla hareket ediyor. Sıcak, sevecen ve samimi bir kişiliğe sahip olan Öztürk’ün bu yaklaşımı, hemşehrilerini de ziyadesiyle mutlu ediyor.

HEMŞEHRİLERİİÇİN GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATIYOR

Her zaman hemşehrilerinin yanı başında ve bir telefon kadar uzağında olan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, hemşehrilerine hizmet etmek, dertlerine çözüm bulabilmek için gecesini gündüzüne katıyor. Yanında yalnızca eşiyle, kalabalık yaratmadan çat kapı ziyaretler gerçekleştirip vatandaşın ayağına giden, onların derdiyle hemhal olan MHP’li Öztürk, Kırıkkaleli hemşehrileriyle birebir sohbet edip,onları dertlerine çözüm üretensiyasetçi profiliyle tanıştırıyor. “Hemşehrilerim şunu çok iyi bilsinler ki, hem kapım, hem telefonum, hem de gönlüm sonuna kadar onlara açıktır,” diyen MHP’li Öztürk,“Hemşehrilerimin yüzü güldükçe benim de yüzüm güler. Her zaman ifade ettiğim gibi, Onların mutluluğu benim mutluluğum, onların hüznü benim hüznümdür,” şeklinde konuştu. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Yılda Altı Bin Ton Mühimmat Ayıklanacak

yonetici

Mürsel Akçay, Ak Parti’den İstifa Etti

yonetici

Fitneye kalkışan MHP’yi karşısında bulacaktır

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x