Harun Ulusoy, projelerini açıkladı! Sözünü tutan belediye olacağız!

Harun Ulusoy, projelerini açıkladı! Sözünü tutan belediye olacağız!
 Muhabir
MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, Kırıkkale için yapacakları projelerin tanıtımını gerçekleştirdi.

Söz verdikleri 33 projeyi 5 yılda yapacaklarını belirten Ulusoy, “Kırıkkale halkına hizmet için gece gündüz demeden çalışma sergileyeceğiz. Halkımıza sözünü tutamayacağımız hiçbir sözü söylemeyeceğiz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, Kültür Merkezi’nde projelerini tanıttı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği proje tanıtımına katılan partililer adeta salona sığmadı. Siyasi mitingi aratmayan proje tanıtımı kapsamında Ulusoy’a MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, İl Başkanı Murat Abalı, Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, ilçe belediye başkan adayları, parti yönetimi ve parti üyeleri destek verdi.

harun-ulusoy-projelerini-acikladi-sozunu-tutan-belediye-olacagiz2.jpg

ÜRETKEN BELEDİYECİLİKLE TANIŞTIRACAĞIZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda MHP İl Başkanı Av. Murat Abalı konuşma yaptı. Abalı, birlik ve beraberlik içerisinde seçimi kazanacaklarını söyledi. Abalı, “Bizler inandık, kendimizi adadık ve kötü giden her şeye durun demek için buralardayız. Harun Ulusoy başkanımız belediyede bir tecrübesiyle yıllardır vermiş olduğu hizmetlerle Kırıkkale'de bu işi yapabilecek en önde gelen bürokratlarımızdan biridir. Bu gidişle bugün gidişata dur demek bu taşın altına gövdesini koymak bu yarışta ben diyerek bir yarışa bir geleceğe talip oldu. Bizlerde her zaman yanında olacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

harun-ulusoy-projelerini-acikladi-sozunu-tutan-belediye-olacagiz4.jpg

MAKUS TALİHİ BİRLİKTE DEĞİŞTİRECEĞİZ

MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’nin makus talini hep birlikte değiştireceklerini dile getirdi. MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla Kırıkkale’yi buluşturacaklarını ifade eden Ulusoy, “Harun Ulusoy'un başkanlığında MHP’nin gücü ve desteğiyle ortaya koyacağız ve Türkiye'nin ne gücü varsa bu gücün tamamını kriterini ve Kırıkkale'yi hak ettiğiniz ve daha sosyal kültürel hizmetlerin yer aldığı, sosyal donatıların şehirciliği ile kent merkezi haline getireceğiz. Bunu hep beraber yapacağız. Bizler halkımıza inanıyoruz ve güveniyoruz” ifadesinde bulundu.

harun-ulusoy-projelerini-acikladi-sozunu-tutan-belediye-olacagiz6.jpg

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Projelerini tanıtan Ulusoy, “Bildiğiniz gibi; 15 yıl boyunca Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüm. Bu 15 yıllık görev süresi içerisinde, Kırıkkale için önemli olan birçok başarılı projelere katkıda bulundum. İlimizin belediyecilik anlamında gelişmesi ve kalkınması için büyük çabalar gösterdim. Kırıkkale halkının beklenti ve ihtiyaçlarını yetkim ve sorumluluklarımın elverdiği ölçüde karşılamaya çalıştım. Bizler, halkımızın gönlünü kazanmak, şehrimize en iyi hizmeti verebilmek için bu göreve talip olduk. Sizlerin de gayret, destek ve çabalarıyla 31 Martta Kırıkkale'yi yeni bir hizmet anlayışı ile tanıştıracağız. Cumhur ittifakının gücüyle üretken bir belediye için canla başla çalışacağız.”

harun-ulusoy-projelerini-acikladi-sozunu-tutan-belediye-olacagiz8.jpg

KESİNTİSİZ ŞEKİLDE HALKIMIZ HİZMET ALACAKTIR

Ulusoy, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Son yıllarda Kırıkkale'miz, belediye hizmetlerinin dışında maalesef birçok polemiklerle gündeme geldi. Belediye asli hizmetlerini yerine getiremeyecek bir yapıya dönüştü. Kırıkkale halkına, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine kadar sabretmelerini ve seçimlerden galip çıktığımız zaman, belediye hizmetlerini kesintisiz alacaklarının teminatını da buradan vermek istiyorum. Kırıkkale halkına yapamayacağımız hiçbir hizmetin ve projenin sözünü seçim kampanyamız boyunca vermeyeceğiz. Projelerimiz gerçekçi ve Kırıkkale'nin ihtiyacına göre belirlenmiş projeler oldu. Belediyenin gelirleri ve giderleri zaten ortada. Biz Belediyenin gelir kaynaklarını da çok iyi biliyoruz, gider kaynaklarını da çok iyi biliyoruz. Çünkü olmayan bütçeyle olmayacak hayali projeler üretmek bize gerçekçi gelmiyor.”

HALKIMIZIN DAİMA YANIDAYIZ

“Bizler hizmetlerimizi bütçemize göre ve alacağımız diğer proje bazlı mali desteklere göre ürettik. Belediyenin kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanacağız. Çalışma ekibimizi de tecrübeli, işin ehli kadrolardan oluşturduk ve oluşturmaya da devam ediyoruz. Bizler halkımızdan, özellikle genç kardeşlerimizden gelecek proje tekliflerine de kapılarımızı sonuna kadar açtık. Her şeyden önce milli, manevi ve kültürel değerlerimize bağlı gençlerin yetişmesi bizler için oldukça önemli bir konu. Belediyecilik anlamında gençlerimize yatırım yapmak zorundayız. Göreve geldiğimizde, "Gençlere Önem Veren Kırıkkale" misyonuyla gençlerimize yönelik projelerimizi hızlıca hayata geçireceğiz” dedi.

HARUN ULUSOY’UN PROJELERİ

1-Altyapı ve üstyapı yatırım projeleri

2-Güneş Enerji Santrali (GES)

3-Kırıkkale Belediyesi Engelsiz Yaşam Tesisleri

4-15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı eski Valilik alanında Otopark ve Kültür Merkezi

5-Kavşak Projeleri Millet, Atatürk, Nokta Mevkileri

6-Yaşlı ve kimsesizler yaşam alanı

7-Kırıkkale Belediyesispor kompleksi

8-Revizyon imar planı ve kentsel dönüşüm

9-Engelsiz mahalle parkları ve sosyal yaşam merkezleri

10-Kırıkkale Belediyesi meslek edindirme kurs merkezi (KIR-MEK)

11-Motor sporları ve drift alanı

12-Kent Ormanı mesire alanı (Yeşil Kentler Projesi)

13-Prestij Cadde

14-Türk bilgeleri anıtı

15-Yap unut değil, yap koru ve sürdür modeli

16-Bilgi destek merkezi /Dijital belediye merkezi (BİDEM)

17-Gençlik Meclisi

18-Esnaf Meclisi

19-Çiftçilerimize tohum ve fide destek projesi

20-Geçici hayvan bakımevi ve rehabilitasyon merkezi

21-Hoş geldin bebek projesi

22-Başkan Mahallemizde projesi

23-Belediyem yanımda

24-Öpülesi eller

25-Bu şehir hepimizin

26-Kültür sohbetleri

27-Ustalara saygı kültür ve sanat festivali

28-Benimde bir fikrim var projesi

29-Üniversite şehrimizde projesi

30-Okullar şenlensin projesi

31-65 yaş üzeri ve engelli vatandaşlarımıza ücretsiz su

32-Ücretsiz internet (Wifi)

33-Gençlerimiz için E-Spor tesisi

Bu haber toplam 176 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.