Kırıkkale

Başkan Saygılı’dan, ‘Çat Kapı’ ziyaret

BAĞLARBAŞINDA VE KALETEPEDE “ÇAT KAPI” ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan ayının manevi ikliminde mahallerde maske, mesafe ve hijyen kuralarına uyarak “çat kapı” ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Başkan Saygılı, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm için talimatlar veriyor.

 

YAKINDAN İLGİLENİYOR

Zaman buldukta vatandaş ziyaretlerine ağırlık veren Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı 11 ayın sultanı Ramazan ayında da çat kapı ziyaretlerini gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Saygılı, maske, mesafe ve hijyen kuralarına uyarak Kırıkkaleli vatandaşların evlerine konuk olarak sorunlarını dinlemeye devam ediyor.  Başkan Saygılı, evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor.  Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgileniyor.

 

İNANCIMIZIN TEMELİNDE BU VAR

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Saygılı,   “çat kapı” ziyaretlerine devam ettiğini söyledi.  Başkan Saygılı, “11 ayın sultanı Ramazanı Şerif bereketiyle geldi. Bugünleri bir fırsat olarak görmeli paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeliyiz.  İhtiyaç sahiplerine yardım etmeliyiz. Bizim inancımızın temelinde bu var.” diye konuştu.

 

TÜM İBADETLERİ KABUL EYLESİN

Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi olan vatandaşların yanında olduklarını belirten Başkan Saygılı, “Bu kapsamda özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimizi ve vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Evine girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz, hiçbir gariban, yoksul, yetim, ihtiyaç sahibi kalmasın istiyoruz. Allah yaptığımız tüm ibadetleri kabul eylesin. ” şeklinde konuştu.  Başkan Saygılı’nın evlerine konuk olduğu vatandaşlar. Her zaman desteklerinden ve sorunlar ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x