22.6 C
Kırıkkale
26/05/2022
Kırıkkale

Genel Müdür Üstün’den Kırıkkale ziyareti

Tarım Reformu Genel Müdürü Kerim Üstün Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Genel Müdür Üstün, toplantı sonrasında Obaköy Çocuk Tarım Akademisine geçerek burada da incelemelerde bulundu.

 

PROJELER HAKKINDA BİLGİ ALDI

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Kerim Üstün, Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İl Müdürü Sırrı Yılmaz ile makamında bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştiren Üstün, sonrasında da İl Müdürü, İl Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerinin de bulunduğu bir değerlendirme toplantısına katıldı. Kırıkkale tarımsal durumu ve yürütülen projeler hakkında da bilgi alan Üstün, toplantı sonrasında Obaköy Çocuk Tarım Akademisine geçerek burada da incelemelerde bulundu.

 

ADIM ADIM İLERLİYORUZ

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz “Hem Bakanlığımız birimleri ile hem de paydaş kurumlarımız ile sürekli iletişim ve istişare içerisindeyiz. Sayın Genel Müdürümüzün ziyareti de bu anlamda daha da önemli. İlimizi tarımsal sanayisi ile markalaşmış bir konuma taşımak adına adım adım ilerliyoruz. Çalışmalarımız artarak devam ediyor” şeklinde konuştu. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

HAYRET DEĞİL, GAYRET EDİN

MKEK’den yerli maske üretim makinesi

yonetici

İçki Operasyonu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x