KURSİYERLER FİLİSTİN İÇİN YARDIM TOPLADILAR
Yayınlanma:
![](https://cdn.yenigungazetesi.com.tr/author/2_s.jpg)
Kırıkkale Necati Nadiye Cesur Kur’an kursunda eğitim gören kursiyerler, Kur’an kursu öğreticileri Hacer Yıldız rehberliğinde Filistin için yardım kampanyası düzenledi.HABER: YELİZ ERDEMHERKESE TEŞEKKÜR ETTİKursiyerler ve...
Kırıkkale Necati Nadiye Cesur Kur’an kursunda eğitim gören kursiyerler, Kur’an kursu öğreticileri Hacer Yıldız rehberliğinde Filistin için yardım kampanyası düzenledi.
HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Kursiyerler ve öğrenciler tarafından yapılan kampanya ile toplanan yardımları Filistinlilere ulaştırılmak üzere Kırıkkale İl Müftüsü ve TDV Kırıkkale Şubesi Başkanı Hasan Hayri Yaşar’a makbuz karşılığı teslim ettiler. İl Müftülüğü Toplantı Salonunda kursiyerle sohbet eden İl Müftüsü Yaşar, kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Ziyarette İl Müftü Yardımcısı Kübra Göker de hazır bulundu.
Bu haber toplam 13 defa okunmuştur
Resmi İlanlar
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.