Milletvekili Öztürk'ten çat kapı ziyaret

Milletvekili Öztürk'ten çat kapı ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, hafta sonu Kırıkkale’de eşi Av. Serpil Öztürk ile birlikte çat kapı ziyaretler yapıp, hemşehrilerinin dertlerini dinledi....

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, hafta sonu Kırıkkale’de eşi Av. Serpil Öztürk ile birlikte çat kapı ziyaretler yapıp, hemşehrilerinin dertlerini dinledi. Milletvekillerini bir anda karşılarında gören Kırıkkaleliler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

BİRE BİR HEMŞEHRİLERİNİN DERDİNİ DİNLİYOR

Bu ziyaretlerde Kırıkkalelilerin dertlerini ve taleplerini dinleyen MHP’li Öztürk, mümkünse o anda telefonla, değilse hafta içinde de taleplere cevap verebilmek için mesaisini sürdürüyor. Bire bir, ayaklarına kadar gelen milletvekillerine sıkıntılarını ve taleplerini iletme şansı bulan Kırıkkaleliler, MHP Milletvekili Halil Öztürk’ün bu samimiyetinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ediyorlar.

YANINDA EŞİ, ÇAT KAPI, KAPI ÖNÜNDE DERT DİNLİYOR

Kovid-19 salgınıyla birlikte, hemşehrilerinin sağlığını düşündüğü için kalabalık grupların oluştuğu çay ve yemek sohbetleri yerine “kapı önü” ziyaretlerle hemşehrilerinin dertlerini dinleyerek hafta sonları Kırıkkale sokaklarını arşınladığını belirten MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Kovid-19 salgını ne yazık ki hemşehrilerimizle kucaklaşmamızın önüne engel koydu ama biz bu engeli de aşamayı bildik. Daha önce kalabalık gruplarla gerçekleştirdiğimiz çay ve yemek sohbetlerinin yerine, yanımda eşim, çat kapı, kapı önü ziyaretleri ve sohbetleri yaparak hemşehrilerimin dertlerini dinliyor, taleplerine cevap vermeye çalışıyorum" ifadesini kullandı.

HER AN KAPINIZIN ZİLİ ÇALIP, HALİL ÖZTÜRK’Ü KARŞINIZDA GÖREBİLİRSİNİZ

Milletvekili Öztürk “Karşılarında milletvekilini gören hemşehrilerim ilk zamanlar şaşırıyorlardı. Ama artık alıştılar. Hatta sosyal medya ve telefonlarım üzerinden davetler alıyorum. ‘Bu hafta sonu da biz misafir edelim. Bizim mahalleye ne zaman geleceksiniz?’ gibi güzel davetler almak beni çok mutlu ediyor. Fakat hemşehrilerimize bu konuda herhangi bir söz ya da randevu vermiyorum. Zaten çat kapı ziyaretin esprisi de burada. Her an kapınızın zili çalıp, milletvekiliniz Halil Öztürk’ü, yanında yalnızca eşiyle görebilirsiniz” diye konuştu. HABER: Mehmet Erkoç

Bu haber toplam 11 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.