TSO’DA GİRİŞİMCİLER SEÇİMİ

TSO’DA GİRİŞİMCİLER SEÇİMİ
 Muhabir
Kırıkkale İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimi Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.HABER: YELİZ ERDEMSEÇİM SONUCUNDAKadın Girişimcilerde...

Kırıkkale İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimi Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

SEÇİM SONUCUNDA

Kadın Girişimcilerde Melek Sultan Tufan, Genç Girişimcilerde Furkan Özen başkan seçildi. TOBB bünyesinde girişimcilik konusunda genel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan istişari kurullar olan İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcılığı seçimleri Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Seçimler sonucunda TOBB Kırıkkale il Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanlığına Melek Sultan Tufan, Başkan Yardımcılığı görevlerine ise Esra Altundağ, Mehtap Taşoğlu, Rabiye Özaydın, Rabia Kaya seçildiler. Genç girişimcilerde ise İcra Komitesi Başkanı Furkan Serhat Özen olurken Başkan Yardımcılıklarına Mustafa Okan Tuncay, Mahir Karışmaz, Musa Karadoğan, Çoşkun Tuna Çoban ve Serkan Akdeniz seçildiler.

DESTEKÇİ OLACAKLAR

Seçim sonuçlarına göre başkanlık ve başkan yardımcılığı görevlerine seçilen isimleri tebrik eden TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere kurulan Girişimci Kurullarının ülkemizdeki girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmenin yanı sıra; kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları sunduğunu ifade etti. Yeni dönemde Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları ile daha aktif çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Varlı, komiteler tarafından yapılacak projelerin destekçisi olacaklarını söyledi.

Bu haber toplam 32 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.