18.8 C
Kırıkkale
06/07/2022
Kırıkkale

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Cumhuriyet meydanında kurulan Ramazan Sokağında vatandaşlarla hasbihal etti

Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Sokağı Etkinliği Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında devam ediyor.  Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan soğanı ilk günden ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

 

 

MEYDANDA İFTAR ÇADIRI KURULDU

Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Ramazan Sokağına vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan Ramazan Sokağında stantlar kurularak iftar sonrasında vatandaşlarımızın uğrak yeri oldu. Ramazan Sokağından Bu yıl iftar çadırı çay ocakları, oyun grupları, el yapımı çörek ürünler bulunuyor. Kırıkkaleli vatandaşları iftar sonrasında vakitlerinin büyük bir kısmını Ramazan Sokağında değerlendiriyor. Ramazan Sokağına ilgi gösteren vatandaşlar böyle bir etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür etti.

 

STANTLARI ZİYARET EDEREK HAYIRLI İŞLER DİLEDİ.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Meydan da kurulan Ramazan Sokağını ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti. Başkan Saygılı ardından Ramazan sokağında bulunan stantları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.  Belediye Başkanı Saygılı Ramazan Sokağına ilgi gösteren Kırıkkaleli vatandaşlara, Vatandaşlar ise Belediye Başkanı Saygılı’ya etkinlikler için teşekkür etti. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Valiler Kararnamesi Açıklandı

yonetici

Düğün Salonları Yeni Döneme Hazır

yonetici

Uzelli’den 5 Bin Aileye Yardım

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x