16.8 C
Kırıkkale
09/08/2022
Gündem

Tuncel güven tazeledi

Ankara Yol-İş 2 Nolu Şubesinin 11. Olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurulda Kırıkkaleli hemşehrimiz Ankara Yol-İş 2 Nolu Şube Başkanı Ali Tuncel 113 delegenin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

 

DELEGELERİ TAM DESTEĞİNİ ALDI

Ankara Yol-İş 2 Nolu Şubesinin 11. Olağan genel kurulu Ankara Meyra Palace Hotel’de yapıldı. Gerçekleşen Genel Kurula Yol İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar, genel merkez yöneticileri, Yol-İş Sendikası şube yöneticileri,  delegeler ve davetliler katıldı. Tek liste halinde yapılan genel kurulda Kırıkkaleli hemşehrimiz Ankara Yol-İş 2 Nolu Şube Başkanı Ali Tuncel 113 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden şube başkanı seçildi.

 

BAŞKAN TUNCEL TEŞEKKÜR ETTİ

Kongre sonunda bir değerlendirmede bulunan Kırıkkaleli hemşehrimiz Ankara Yol-İş Şube Başkanı Ali Tuncel “Şubemizin 11.Olağan Genel Kurulunu tek liste halinde gerçekleştirdik. Seçim sürecinde bizleri destekleyen ve bir kez daha bu göreve layık gören tüm üyelerimize ve delege arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kongremize katılan Genel Başkanımız sayın Ramazan Ağar, Genel Merkez yöneticilerimiz, Yol İş Sendikamızın Şube Yöneticilerine ve bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Benzer Haberler

Kırıkkale’de şimşekler geceyi aydınlattı

yonetici

3 BİN 355 KİŞİYE NARKO EĞİTİM

Kırıkkalespor Hazırlıklarına Başlayacak

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x