-9.7 C
Kırıkkale
20/01/2022
Gündem

Başkan Saygılı gazetecilerin gününü kutladı

 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kırıkkale’de ulusal ve yerel gazete muhabirleri ile bir araya gelerek günlerini kutladı.

 

ESAS OLAN KIRIKKALE

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’de çalışan gazeteciler ile bir araya geldiği. Başkan Saygılı gazetecilerin toplumdaki olayların tarafsız ve objektif aktarılması noktasında önemli bir görev ifa ettiğini söyleyerek gazetecilere hür düşünün ve fikirlerinizi bir kalıba sokmayın ifadesini kullandı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,” Memleket sizin, ekstra sizin sorumluluğunuz da var. Siyasilerin görüşleri farklı farklı olabilir ama esas olan Kırıkkale. Bu çatı bizim çatımız. Bu çatının altında yaşıyoruz, bu manada özellikle gençler için söylüyorum hür düşünün, fikirlerini bir kalıba sokmasınlar, Fikriniz hür olsun” diye konuştu.

 

DOYDUĞUMUZ YER KIRIKKALE

Belediye Başkan Saygılı, “Araştırarak düşünün. Sizlerin bilgilendirme adına büyük bir sorumluluğunuz var, işinizi yaparken bu sorumluluğunuzu taşıyorsunuz bir de Kırıkkale’de yaşayan insan olarak var. Ben siyasete çıkarken doğduğum, doyduğum yer diye çıkmıştım. Burada doğup yada doğmamış olabilirsiniz ama doyduğunuz için bu memleket sizin. Bu manada sorumluluğu taşıyorsunuz diye düşünüyorum” ifadesini kullandı. Belediye Başkan Saygılı düzenlenen programda, ulusal ve yerel gazete muhabirlerine çeşitli hediyeler taktim etti.

Benzer Haberler

Vali Tekbıyıkoğlu tecrübelerini paylaştı

Karantina Sona Erdi

yonetici

Kavlak’tan Bakan Yardımcısı Dere’ye ziyaret

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x