Siyaset

Çakmaklı’dan seri ziyaretler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı,  saha çalışmaları ve ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

MHP Keskin ilçe Başkanı Zafer Çakmaklı ziyaret ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çakmaklı ziyaretler kapsamında MHP Keskin Belediyesi meclis üyesi Aydın Kayalak ile birlikte Ankara ve Keskinde ziyaretlerini sürdürüyor. Çakmaklı, Ziyaretine ilk olarak bir süre önce Keskin ilçesine atanan Kaymakam Tunahan Çil’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Çakmaklı Keskin’in yanı sıra Ankara’da da ziyaretlerine devam etti. Çakmaklı Ankara’da EGO Spor Klübü Başkanı Taner Özgü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yatırım İzleme Dair Başkanı Yakup Avan ve son olarak Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü ziyaret etti.

HEMŞEHRİLERİMİZİN TALEPLERİNİ İLGİLİ KURUMLARA İLETİYORUZ

Çakmaklı ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Keskinimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin taleplerini ilgili mercilere milletvekilimiz, il başkanımıza ileterek çözmeye çalışıyoruz. İlçemize en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. ” ifadelerini kullandı. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Delice’de

yonetici

Çiftçinin kayıpları bakanlık tarafından karşılanmalı

yonetici

DEVA 83 milyonu kucaklayan bir partidir

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x