8.6 C
Kırıkkale
04/07/2022
Siyaset

Cumhur İttifakı üyelerinden birliktelik mesajı

Cumhur İttifakının Kırıkkale temsilcileri bir araya gelerek birlik beraberlik mesajları verdiler. Sohbet ortamında geçen görüşme de gündeme dair konularda ele alındı.

 

İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇESİNDE

Cumhur ittifakını oluşturan AK Parti ve MHP’nin Kırıkkale temsilcileri bir araya geldiler. İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, MHP İl Başkanı Sayın Erdal Baloğlu, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yaman ve MHP İl Sekreteri Mustafa Narin ve MÜSİAD Başkanı Ahmet Çetin eşlik etti.

 

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Sohbet ortamında geçen görüşme de gündeme dair konularda ele alındı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, buluşmayla ilgili olarak sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımda ‘Cumhur ittifak ortağımız MHP İl Başkanı Sayın Erdal Baloğlu ve AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Kaplan ile bir araya geldik. Kırıkkale’mizin ve ülkemizin geleceği ile ilgili istişarede bulunduk. Rabbim birliğimizi daim eylesin.’ derken, Kaplan ‘ Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve MHP İl Başkanı Sayın Erdal Baloğlu ile bir araya gelerek şehrimizin ve ülkemizin gündemini değerlendirip, cumhur İttifakı dostluğumuz üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Rabbim birlik beraberliğimizi daim kılsın.’ temennisinde bulundu. MHP İl Başkanı Baloğlu ise ‘Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, AK Parti il Başkanımız Sayın Mustafa Kaplan ve MÜSİAD İl Başkanı  Sayın Ahmet Çetin beyefendiler ile kısa bir YKS ve Gündem değerlendirmesi yaptık.’ ifadelerini kullandı. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Balışeyh’te mola verdi

Minik eller delinmesin

Soykırım teklifine büyük tepki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x