27.2 C
Kırıkkale
07/08/2022
Gündem

HER ŞEY YAŞANABİLİR BİR BAHŞILI İÇİN

Bahşılı’da Başkanım Mahalle’de projesi başlatıldı

Göreve geldiği günden itibaren ilçenin daha iyi yaşanılabilir bir hale gelmesi için çalışmalar sergileyen Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, bir projesini daha hayata geçirdi. Pandemi nedeniyle bir süre ertelenmek zorunda kalan projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Tekin “Her şey yaşanabilir bir Bahşılı için” diye konuştu.

 

BAŞKANIMA SORUYORUM

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin projeleri arasında yer alan ‘Başkanım mahallemde, Başkanım’a soruyorum’ çalışmasını hayata geçirdi. Proje çerçevesinde yapılan toplantıda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Tekin, vatandaşların taleplerini aldı. Hidayet Doğruer Mahallesinde gerçekleşen toplantıda Vatandaşların taleplerini tek tek not alan Başkan Tekin, taleplerin karşılanması noktasında gerekli talimatları verdi. Birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda vatandaşlar söz alarak taleplerini dile getirme imkanı buldular.

 

DÜZENLİ DEVAM EDECEK

Gerçekleşen toplantıda gelen talepler sıcağı sıcağına çözümü noktasında gerekli talimatlar verildi ve adımlar atıldı. Başkan Tekin Ulaşım, yol ve altyapı gibi talepler konusunda da sahada olduklarını, karşılaşılan sorunlara anında müdahale ettiklerine işaret etti. Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin “Projelerimizin arasında yer alan  ve pandemiden dolayı gerçekleştiremediğimiz “Başkanım mahallemde, Başkanım’a soruyorum” çalışmamıza, bugün Hidayet Doğruer mahallemizden  başlattık. Toplantımızda taleplerin çözüm konusunda sıcağı sıcağına yol alındı. Çalışmamız düzenli olarak devam edecek. Bizim tek düşüncemiz ve yapacağımız her şey yaşanabilir bir Bahşılı için” dişe konuştu. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Kırıkkale’de Kütüphane haftası kutlanıyor

yonetici

Sahte altın uyarısı

yonetici

Vakası en yüksek ilk 7 il arasındayız

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x