Yenigün Yeni İsimlerle Yeniden Hayat Buluyor

Yenigün Yeni İsimlerle Yeniden Hayat Buluyor
 İnternet Editörü
2004 yılından bu tarafa Kırıkkale’de yayın hayatına devam eden Kırıkkale’nin en köklü gazetelerinden Yenigün Gazetesi yeni isimlerle yeniden hayat buluyor.HABER: YAKUP ÖZCANŞEN VE YAHŞİ ORTAKLIĞIYayım hayatında 20 yılı...

2004 yılından bu tarafa Kırıkkale’de yayın hayatına devam eden Kırıkkale’nin en köklü gazetelerinden Yenigün Gazetesi yeni isimlerle yeniden hayat buluyor.

ŞEN VE YAHŞİ ORTAKLIĞI

Yayım hayatında 20 yılı doldurmaya sayılı günler kalan Yenigün Gazetesi yeni isimlerle yeniden hayat buluyor. İlkeli, doğru ve güvenilir haberin merkezi olan Yenigün Gazetesi bugünden itibaren, Kırıkkale TV ve Karavan Ajans imtiyaz sahibi İlyas Şen, Yahşi Medya ve Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ortaklığında yayın hayatına devam ediyor. Yenigün Gazetesi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okuyucusuna yeni vizyon, yeni yayın politikası ile güvenilir haber ulaştırmaya devam edecek.

KIRIKKALE'NİN ÇAĞDAŞ SESİ: YENİGÜN’DEN HERKESE MERHABA

[caption id="attachment_145258" align="alignnone" width="608"]Yenigün Yeni İsimlerle Yeniden Hayat Buluyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri Yenigün Yeni İsimlerle Yeniden Hayat Buluyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri[/caption]

İLYAS ŞEN Yenigün Gazetesi İmtiyaz Sahibi;

Sevgili Kırıkkaleliler, Bu satırları, yeni bir başlangıcın heyecanı ve sorumluluğuyla yazıyorum. Yenigün ailesine katılmanın coşkusu içinde, Kırıkkale'nin özgün dokusunu yansıtmaya, topluluğumuzun sesini yükseltmeye hazırız. Bildiğiniz gibi, gazetemizi satın aldık ve artık Yenigün, yeni isimlerle ve yeni bir vizyonla sizlerle buluşuyor. Yenigün gazetesinin bugüne kadar gelmesinde emeği geçen imtiyaz sahipleri başta olmak üzere tüm çalışanlarına ve emektarlarına teşekkür ediyorum. Gazetecilik, toplumun aynasıdır. Yerel gazeteler, bir şehrin nabzını tutan, yerel değerleri yücelten önemli araçlardır. Biz, Yenigün olarak, Kırıkkale'nin çeşitli renklerini ve zenginliklerini yansıtmayı, bu güzel topraklarda yeşeren her sesi duyurmayı amaçlıyoruz. Her bir yerel gazetenin temel görevi, toplumunu bilgilendirmek, eğitmek ve bir araya getirmektir. Yerel gazeteler, yerel gelişmeleri takip ederken, şehrin kültürel mirası, sosyal etkinlikleri ve toplumsal dinamikleriyle de ilgilenir. Bu bağlamda, biz Yenigün ailesi olarak, Kırıkkale'nin geçmişini anlamak, bugününü değerlendirmek ve geleceğe ışık tutmak için buradayız. Gazetemiz, siyasi renklerden bağımsız, doğru bilgilerle donanmış bir şekilde haber sunacak. Her bir okuyucumuzun eşit mesafede olduğu, farklı bakış açılarını içeren bir gazete olma taahhüdü, yayın prensiplerimizin temelini oluşturuyor. Geri bildirimleriniz, önerileriniz ve hikayelerinizle gazetemizi zenginleştirmenizi bekliyorum. Unutmayalım ki, yerel gazeteler, toplumun kalbinde atar. Sizlerle birlikte, Kırıkkale'nin sesini yükseltmek ve şehrimizi daha da güzelleştirmek için buradayız.

Bu haber toplam 37 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.