Kırıkkale

Şehit Kargın, şahadetinin altıncı yılında anıldı  

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı tarafından şehit infaz koruma baş memuru Hacı Mehmet Kargın, kabri başında dualarla anıldı.

 

KABRİ BAŞINDA ANMA

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Rifat Öcal, 17 Nisan 2015 tarihinde görev yaptığı Delice Kapalı Cezaevi’ne görevli gitmekte iken araçlarına başka bir aracın çarpması sonucu şehit olan infaz koruma baş memuru Hacı Mehmet Kargın kardeşimizi şehadetinin 6.yılında Balışeyh ilçemize bağlı Kargın köyü mezarlığında kabri başında anıyoruz” diye konuştu.

 

ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ

Başkan Öcal, “19 Nisan 2019 tarihinde Hakkari ili Çukurca ilçesi Seriberi Üs Bölgesi’ne pkk terör örgütlerinin saldırmaları sonucu şehitlik mertebesine ulaşan şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er Şevket Çetin kardeşimizi şehadetinin 2.yılında Balışeyh ilçemize bağlı İzzettin köy mezarlığında kabri başında anıyoruz. Şehitlerimiz İnfaz Koruma Baş Memuru Hacı Mehmet Kargın’ı, Piyade Sözleşmeli Er Şevket Çetin’i ve bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, şehitlerimizin ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz” şeklinde konuştu. Haber: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x