Eğitim

TOBB Meslek Lisesi eğitime hazır

10VALİ SEZER, KESKİN İLÇESİNDE YAPIMI TAMAMLANAN TOBB MESLEK LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

10İnşaat çalışmaları tamamlanan Keskin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Kırıkkale Valisi Yunus Sezer okulun teknik detayları ile ilgili bilgi aldı. Keskin ilçesinde eski Meslek lisesinin yerine Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının girişimleri ile yapılan 24 derslikli okulun yeni eğitim öğretim döneminde eğitim vermesi bekleniyor.

 

VALİ SEZER’DEN OKULDA İNCELEMELER

TOBB’ye bağlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının girişimleri neticesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Keskin’de yaptırılan ve geçtiğimiz ay geçici kabulü yapılan 24 Derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Kırıkkale Valisi Yunus Sezer binanın teknik özellikleri hakkında bilgi aldı. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar, TSO Başkan Yardımcısı Osman Rasim Ölmez ile binayı gezen Vali Sezer, okul binasını her yönüyle çok güzel bulduğunu söyledi.

 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

700 öğrencilik okulun tam kapasite eğitim verebilmesi için gereken her şeyin yapılacağını ifade eden Vali Sezer, bu kalitede bir eğitim yuvasının Kırıkkale’ye kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür etti. Okul inşaatının her aşamasını yakından takip eden TSO Başkanı Ahmet Varlı ise eğitime yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunu ifade ederek okulun yapılmasına vesile olmuş olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer’de TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bir Kırıkkale ziyaretinde aldıkları okul sözünün yerine getirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım ise ilçeye modern şartlarda yeni bir okul kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Kırıkkale Belediyesinden Tablet Desteği Devam Ediyor

yonetici

Yüz yüze eğitimden uzaktan eğitime geçiş

yonetici

Kırıkkale’ye değer eğitim günleri başlıyor

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x