Spor

Yeşilvadi’de Gençlik Yürüyüşü ve Bisiklet Turu

Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Yeşil Vadi ve OBA Köy arasında “19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü ve Bisiklet Turu” yapıldı. Programa katılan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, gençlerle bir araya geldi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Yeşilvadi-Obaköy arası düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü ve Bisiklet Turu ile sona erdi. Her yaş grubundan katılımın sağlandığı etkinlikte, bisikletlerini Türk bayraklarıyla süsleyen vatandaşlar renkli görüntüler oluşturdu. Yürüyüşe bisikletler ve bayraklarla katılan halkımızın yanı sıra atlı süvarilerde katıldı. Gerçekleşen yürüyüşe Jandarma motorize ekipleri ile atlı süvariler gençlere eşlik etmesi beğeni topladı.

VALİ SEZER GENÇLERE EŞLİK ETTİ

Kızılırmak kenarında gerçekleşen yürüyüşte gençlere Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve diğer yetkililer de eşlik etti. Gençlerle birlikte yürüyen Vali Sezer bir süre onlarla sohbet ederek nasihatlerde bulundu. Vali Sezer gençlerin haftasını kutlayarak, koronavirüs salgınına karşı daha tedbirli olmaları tavsiyesinde bulundu.  Yeşilvadiden başlayan yürüyüş Obaköyde ziyaretçilere ikramların ardından sona erdi.

 

 

Benzer Haberler

Savaş Geyik’ten Kırıkkalespor’a 25 Bin Tl

yonetici

Tezel Sevenlerini Üzdü

yonetici

Şimşekler Dolu Dizgin

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x