Bahşili

Bahşılı’dan yangınzedelere giysi yardımı

Antalya’da meydana gelen orman yangınlarından zarar gören yangınzedelere Kırıkkale’nin Bahşılı Belediyesinden yardım geldi. Bahşılı Belediyesinin açmış olduğu Giysi Bank’ın temin ettiği kıyafetler ve yaşam malzemeleri paketlenerek Antalya’ya gönderildi.

 

GİYSİ BANK ARACILIĞIYLA TOPLANDI

Ülkemizin bir çok noktasında meydana gelen orman yangınları Kırıkkale’de büyük bir üzüntüyle karşılanırken, belediyeler de yangınzedelerin yaralarının sarılması noktasında harekete geçmiş durumda. Bir çok belediye bölgeye araç gereç, personel gönderirken, Bahşılı Belediyesinden de örnek bir çalışma geldi. Bahşılı Belediyesinin geçtiğimiz yıllarda devreye aldığı, ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlandığı Giysi Bank aracılığı ile toplanan kıyafet ve yaşam malzemeleri yangınzedelere ulaştırılmaz üzere Antalya’ya gönderildi.

 

HAYIRSEVERLERE TEŞEKÜR

Yardımla ilgili açıklamada bulunan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin “Bahşılı Belediyesi Giyim Bank olarak temin ettiğimiz kıyafet ve yaşam malzemeleri Antalya’daki yangın bölgesinde dağıtılmak üzere kargoya verilmiştir.  Hayır severler ve çalışkan Belediye personelimize çok teşekkür ederim” diye konuştu. HABER: Şeyma Fidan

 

Benzer Haberler

Köylere Belediye hizmeti gidiyor

yonetici

Hurda araçlar geri kazandırılıyor

yonetici

Bahşılı okuyor güçlü bağlar dokuyor

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x