Bahşili

Başkan Tekin’den Evi yanan aileye yardım eli

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıkan ve evlerinin bir katı kullanılmaz hale gelen aileye yardım elini uzattı.

AİLENİN EVİ YENİDEN DÖŞENDİ

Geçtiğimiz günlerde Bahşılı ilçesi Doğanay Mahallesi’nde Dursun ve Şerife Uzun çiftinin iki katlı evi bilinmeyen bir nedenden dolayı yanmış, eşyalarıyla birlikte evin ikinci katı kullanılmaz hale gelmişti. Yangından sonra aileyle yakından ilgilenen ve yaraların sarılması yönünde adımlar atan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, ailenin evinin döşenmesi konusunda da destek oldu. Başkan Tekin’in girişimleriyle ev yeniden döşenirken, aileye ev eşyası yardımının yanı sıra erzak yardımında da bulunuldu. Başkan Tekin ayrıca ailenin ilköğretim öğrencisi çocuğuna da uzaktan eğitimine destek amacıyla tablet hediye etti.

AİLEDEN BAŞKAN TEKİN’E TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Tekin’e desteklerinden dolayı teşekkür eder İlçe sakinlerinden Şerife Uzun “Evimiz yanmıştı, Belediye başkanımız Recep Zafer Tekin o dakikadan itibaren yanımızda olmuş, bizimle üzüntümüzü paylaşmıştı. O günden sonra da bizi yalnız bırakmadı. Erzak ve ev eşyası yardımında bulundu. Oturma grubumuzu da aldı. Belediye Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun. Belediye başkanımız bizleri sevindirdi Allah’ta onu sevindirsin” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x