Bahşili

Kapı kapı dolaşarak vatandaşı dinliyor

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, farklı uygulamalarına devam ediyor. Başkan Tekin, Ramazan’la birlikte kapı kapı dolaşarak hem hatır sorup sohbet ediyor ve hem de sorun ve talepleri dinliyor.

 

 

RAMAZAN ZİYARETİ

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, farklı uygulamalarına devam ediyor. Başkan Tekin, Ramazan’la birlikte kapı kapı dolaşarak hem hatır sorup sohbet ediyor ve hem de sorun ve talepleri dinliyor. Önceki gün ilçede yaya olarak dolaşan Başkan Tekin, vatandaşları ziyaret etti. Mahalle mahalle ve ev ev gezen Başkan Tekin, kadın, erkek, çocuk kimi gördüyse hatırını sordu, bir istek ve talepleri, sorun ya da önerileri olup olmadığını öğrenmeye çalıştı.

 

 

TEBRİK EDİLDİ

İhtiyaçları olup olmadığını da öğrenen Başkan Tekin’in ziyaretleri sosyal medya hesabından da paylaşıldı ve “Vatandaşlarımızı ziyaret ettik, hoş sohbet edip, Ramazan ayını değerlendirdik” bilgisi verildi. Başkan Tekin’in ziyaretleri vatandaşları memnun ederken, sosyal medyada da bir çok kişi bu davranışından ötürü tebrik etti. Başkan Tekin, Ramazan başlamadan önce de ilçede ihtiyaç sahibi ailelere erzak dağıtımında bulunmuştu.  HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x