Bahşili

Kullanılmayan makam aracı satıldı

 

Bahşılı Belediyesi’nin 2017-2018 dönemlerine ait borçlara karşılık makam aracı olarak kullanılan Jip icra takipleri karşılığında satışa çıkarıldı ve satıldı.

 

 

ÖNEMLİ BİR SORUNDU

Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin tarafından kullanılmayan jip araç parkında bulunuyordu. Hem kullanım maliyetinin yüksek olması ve hem de fazla yakıt tüketiyor olması nedeniyle araç garajda bekliyordu. Bazı firmaların 2017-2018 yıllarından kalan alacağına karşılık olarak araç satışa çıkarıldı ve satışı gerçekleştirilerek hem eski dönem borçlarının bir kısmı ödendi, hem de alacaklı esnafın rahatlaması sağlandı.

 

BELEDİYE AÇIKLAMA YAPTI

Bahşılı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “2017-2018 yılında alımı yapılarak döneminde ödenmeyen borçlar nedeniyle üzerinde hacizler bulunan Hyundai Santa-Fee Marka Başkanlık makam aracını Belediye Başkanımız Recep Zafer Tekin göreve geldiği günden itibaren kullanmıyordu. Ali Özer İnşaat Taahhüt firması, Özeroğlu İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti, Tosunlar Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye LTD. ŞTİ. isimli firmaların başlattığı icra takibi nedeniyle araç 08.04.2021 tarihinde yapılan icra satışı ile satılmıştır” ifadelerine yer verildi. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x