3.2 C
Kırıkkale
08/12/2021
Sağlık

Sahada beraber hareket ettik

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, pandemi öncesinde olduğu gibi pademi sürecinde de sağlık çalışanlarını sahada yalnız bırakmadıklarını, her daim sahada beraber hareket ettiklerini, ellerinden geldiğince çözümün bir parçası olduklarını söyledi.

 

ZİYARETTE ŞUBE YÖNETİCİLERİ YER ALDI

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile ilimize Vali olarak atanan Bülent Tekbıyıkoğlu görevine başladı. Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Şube Sekreteri Özcan Uca, Şube Başkan Yardımcısı Okan Özsoy ve Engelli Komisyon Başkanı Kudret Özçam geçtiğimiz gün Vali Bülent Tekbıyıkoğlu’na hayırlı olsun ve hoş geldin ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerinde Sivil Toplum Kuruluşu olarak kamu kurum ve kuruluşlarla istişare içerisinde çalışarak kamu yararına ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Başkan Akdoğan pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının azimli çalışmalarını ve Kırıkkale’de gelinen durumu anlattı.

 

VALİ TEKBIYIKOĞLU’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak pandemi öncesinde olduğu gibi pademi sürecinde de sağlık çalışanlarını sahada yalnız bırakmadıklarını, her daim sahada beraber hareket ettiklerini, ellerinden geldiğince çözümün bir parçası olduklarını ifade etti. Başkan Akdoğan ziyaret anısına Vali Tekbıyıkoğlu’na tüm dünya sağlık çalışanlarının covid sürecinde taşıdığı yükü temsil eden şilti takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tekbıyıkoğlu ise, ülke olarak pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının özverili çabalarından dolayı teşekkürlerini iletti. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Jandarmadan Covid 19 Uygulaması

yonetici

4 Bin Kişi Sigarayı Bıraktı

yonetici

YİH Kronik Yara Bakım Birimi açıldı

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x