17.4 C
Kırıkkale
10/08/2022
Ekonomi

Şekerbank’tan emeklilere 3 bin TL’ye varan promosyon

Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesini ziyaret eden Şekerbank Kırıkkale Şube Müdürü Serhat Çevik, bankanın emeklilere yönelik tanıdığı fırsatlara dikkat çekti. Emeklilere yönelik sektörde ilk olan uygulamaları hayata geçiren Şekerbank, emekli müşterilerine 3 bin TL’ye varan promosyon ödemesi sunuyor. Banka, ayrıca emekli maaşını Şekerbank’a ilk kez taşıyan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını tamamlayan hesap ile %0 faizli olarak karşılıyor.

 

NAKİT İHTİYAÇLARINI SIFIR FAİZLE KARŞILIYOR

TÜED Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin ve yönetim kurulu üyeleri dernek binasında Şekerbank Kırıkkale Şubesi yetkililerini ağırlayarak, bankanın emeklilere yönelik uygulamaları hakkında bilgi aldı. Emekli müşterilerine 3.000 TL’ye varan promosyon imkanı ve avantajlar sunan Şekerbank, emekli maaşını Şekerbank’a ilk kez taşıyan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını Tamamlayan Hesap ile %0 faizle masrafsız olarak karşılıyor. Maaş aralıklarına göre 2 bin 700 TL’ye varan promosyon imkanından yaralanabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri, Şeker Bonus kredi kartından 3 bin 500 TL harcama yapmaları halinde de 300 TL tutarında Bonus kazanabiliyor.

 

“EMEKLİ MÜŞTERİLERİMİZ MAAŞLARINI EVLERİNE TESLİM EDİYORUZ”

Kırıkkale’de bulunan Türkiye Emekliler Derneği’ni (TÜED) ziyaret eden ve Şekerbank‘ın emekli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile ilgili bilgi veren Şekerbank Kırıkkale Şube Müdürü Serhat Çevik “Emekli müşterilerimizi tüm işlemlerde öncelikli hizmet veriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar. 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşan emekli müşterilerimizin, sağlık sorunları bulunması ve geçerli sağlık raporunu göstermeleri halinde de maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Diğer yandan emekli müşterilerimiz Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak maaşlarını çekebilirken aynı zamanda diğer tüm banka ATM’lerinden ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde maaşlarını alabiliyor” dedi. HABER: Niyazi yüksel

Benzer Haberler

9 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLECEK

Başkent Edaş’tan Kırıkkale’ye 34 Milyon Yatırım

yonetici

YÜKSEK ELEKTRİK FATURALARINA DÜZENLEME GELMELİ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x