Bahşili

Vali Sezer Bahşılı’da incelemelerde bulundu

İlçe ziyaretleri kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Bahşılı’ya giden Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, ilçede sürdürülen çalışmalara yerinde incelemelerde bulundu.

 

MUHTARLARLA TOPLANTI

İlçeye gelişinde Bahşılı Kaymakamı Erdem Karanfil, Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Sezer, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret ederek, Kaymakam Erdem Karanfil’den ilçede gerçekleştirilen kamu hizmetleri hakkında bilgi aldı. Vali Yunus Sezer, muhtarlardan gelen istek ve talepleri dinlemesinin ardından, ilçede devam eden çalışmaların ve yapılması planlanan projelerin değerlendirmesini yaptı. Toplantının ardından, Bahşılı Barbaros İlkokulunu ziyaret eden Valimiz Yunus Sezer, öğrenciler tarafından hazırlanan mini konseri dinledi.

SARIKAYA KÖYÜNE ZİYARET

Bahşılı ilçesinde bulunan Hacı Hidayet Doğruer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Vali Yunus Sezer, okulda yürütülen dezenfektan üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Programın devamında Bahşılı İlçesi Sarıkaya Köyünü ziyaret eden Valimiz Yunus Sezer, köylüler ile sohbet etti. Sarıkaya köyü doğal oluşum alanında incelemelerde bulundu. Bahşılı İlçe ziyaretine, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Haluk Karahan, Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz ile DSİ 56.Şube Müdürü Serkan Bostancıoğlu da katıldı. HABER: Niyazi Yüksel

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x