Yahşihan

Yahşihan Belediyesi, ilçe genelinde cadde ve sokakların asfaltlanma işi için bir ihale düzenledi. Yahşihan Belediyesi’nin sosyal medya hesabından canlı yayınla paylaşılan ihaleye 9 firma katıldı.

İHALE CANLI OLARAK YAYINLANDI

Yahşihan Belediyesi, 2020 yılının Haziran ayında tüm ilçede altyapı çalışması başlatmıştı. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, çalışmalara başlarken Yahşihan’ın 100 yıllık altyapı sorunun çözüleceğini belirtmişti. Altyapı çalışmalarında sona gelinirken, Yahşihan Belediyesi asfaltlama çalışmaları için start verdi. İlçe genelinde cadde ve sokakların asfaltlanması işi için bir ihale düzenleyen Yahşihan Belediyesi, ihaleyi canlı olarak yayınladı. Başkan Yardımcısı Cemil Şerbetçioğlu başkanlığında kurulan ihale komisyonu tarafından gerçekleşen ihaleye, 9 firma katıldı.

EN DÜŞÜK TEKLİFİ TÜRKMET ENERJİ-SOLMAZLAR İNŞAAT ORTAKLIĞI VERDİ

Toplamda 890 bin metrekare alana yapılacak olan asfaltlama çalışması için en düşük bedeli 45 milyon 480 bin lira ile TürkMet Enerji-Solmazlar İnşaat ortaklığı verdi. İhalede verilen diğer teklifler ise, 47 milyon 280 bin lira ile Nur-Pa A.Ş.- Düz Yol A.Ş. ortaklığı, 48 milyon 948 bin lira ile Yaşar Hafriyat- AET Yol Yapım İnşaat ortaklığı, 52 milyon 500 bin lira ile Vuralhan Grup, 53 milyon 298 bin lira ile Siba İnşaat, 61 milyon 500 bin lira ile Aalpyol İnşaat, 74 milyon 448 bin lira ile Özcoşkun Yapı ve 74 milyon 580 bin lira ile Erk İnşaat Hazır Beton oldu. En yüksek teklif Potenza İnşaat tarafından 74 milyon 652 bin lira teklif verildi. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

YurtKur caddesinde altyapı çalışması

yonetici

Yahşihan’a 90 milyon TL’lik altyapı yatırımı

yonetici

Halk toplantılarımız sayesinde çözümler üretiyoruz

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x