17.1 C
Kırıkkale
08/08/2022
Bahşili

Bayramlıklar GİYSİBANK’tan

 

Bahşılı Belediyesinin geçtiğimiz yıllarda devreye aldığı GİYSİBANK yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde çocukların yüzünü güldürüyor. Giysibank mağazasına yeni bayramlıkların geldiğini hatırlatan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, tüm ihtiyaç sahiplerini mağazaya beklediklerini vurguladı.

ÇOCUKLAR İÇİN BAYRAMLIKLAR GELDİ

İhtiyaç sahibi ailelerden kadın, erkek, çocukların yararlanması için Bahşılı Belediyesinin geçtiğimiz yıllarda hizmete sunduğu GİYSİBANK yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde raflarını yeniledi. Giysibank Mağazasında kışlık ve yazlık giysilerin yanı sıra çocuklar için bayramlıklar bulunuyor. Mağazada hiç giyilmemiş giysiler bulunuyor. Mağazaya giren ihtiyaç sahipleri baştan ayağa tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kurban Bayramı öncesinde çalışmaların hız kazandığını belirten Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin “Açmış olduğumuz, Giysibank mağazamıza gençlerimiz için Bayramlık( 3-7 yaş) kıyafetlerimiz geldi, ihtiyaç sahipleri ücretsiz faydalanabilir” diye konuştu.

 

DİĞER İLLERE DE ÖRNEK OLUYOR

GİYSİBANK olarak uygulanan çalışma kapsamında kadın, erkek, çocuk kıyafetleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor. Kışlık kıyafetlerin yani sıra yazlık kıyafetler de bulunuyor. GİYSİBANK’a yeni yazlık kıyafetler temin edilerek vatandaşlara giysi temini konusunda duyurular yapılmaya başlandı. Kırıkkale’de ilk olan ve bir çok ile de örnek gösterilen çalışma ilçede büyük ilgi görüyor. Belediye’nin bu çalışmasından dolayı ilçe sakinleri Belediye Başkanı Tekin’e teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar dilediler. HABER: Elif Önal

Benzer Haberler

Başkan Tekin’den Evi yanan aileye yardım eli

yonetici

Bahşılı’da asfaltsız yol kalmayacak

Hurda araçlar geri kazandırılıyor

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x