16.5 C
Kırıkkale
07/07/2022
Yahşihan

Vatandaşlarımızın fikir ve önerileri bizim için önemli

Bulduğu her fırsatta düzenli olarak halk günleri gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman TürkyılmazHacıbey Mahallesi’nde bulunan Moda Park Evleri sakinleri ile bir araya geldi. Türkyılmaz, “Vatandaşlarımızın fikir ve önerileri bizim için çok önemli. İhtiyaçları birinci ağızdan dinlemek çözüme daha hızlı ulaşmamızı sağlıyor” diye konuştu.

 

ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın halk günü toplantıları aralıksız devam ediyor. Başkan Türkyılmaz’ın göreve başladığı günden bu yana belli aralıklarla sürdürdüğü halk günleri toplantısında bu hafta da Hacıbey Mahallesi’nde bulunan Moda Park Evleri sakinlerinin sorun ve şikâyetleri dinlendi. Türkyılmaz, Moda Park Evleri sakinleri ile fikir alışverişleri yaparak çözümler üretti. Genel olarak site çevresindeki sıkıntılardan gelen soruları yanıtlayan Başkan Türkyılmaz çözüm için birim müdürlerini hazır bekletti. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Türkyılmaz, aynı zamanda çocuklara çikolata, kitap ve boyama kitapları dağıtarak sevindirdi.

 

HER BİR VATANDAŞIMIZ ÖNEMLİ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Bugün Hacıbey Mahallesi’nde bulunan Moda Park Evleri sakinleri ile halk gününde bir araya geldik. Vatandaşlarımıza yardımcı olmaktan, onlarla bir araya gelmekten talep ve sorunlarına çözüm üretmekten mutluluk duyuyoruz. Her bir vatandaşımızı ayrı ayrı önemsiyorum. Onların derdi bizim derdimiz. Birim müdürlerimiz de hep birlikte sizlere hizmet için çalışıyor. Vatandaşlarımızın yüreğine dokunabiliyorsak ne mutlu bize.Tabi ki her zaman olduğu gibi çocuklarımızı da unutmuyoruz” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

756 öğrenciye soru kampüsü

yonetici

Siz evinizde, biz hizmetinizde

yonetici

Tarlaya Kumar Operasyonu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x